KİMSE VAR MI? :) (06.03.2020)
Selamlar, buraya bir şeyler yazmayalı ne kadar olmuş... E tabii, artık twitter, instagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan sürekli bir şeyler paylaştığımız için artık buralar aklımıza gelmiyor. Düşünüyorum da, bir dönemler raptorap.com benim her şeyimdi, 1 ay haber yazmasam ya da şarkı paylaşmasam arayı açtığımı düşünür, mutlaka bir şeyler yazmak zorunda hissederdim. Ama bakıyorum da son haberi gireli 4 sene olmuş. Ne uzun bir ayrılık! Zaman geçtikçe hayatımızdaki öncelikler değişiyor, hayata bakış açımız değişiyor, kısacası biz değişiyoruz. Buralara hala uğrayan ve bu haberleri okuyan birileri var mı bilmiyorum ama, önceden sizler için, Raptor dinleyenler için yazdığım bu yazıları, yani bu satırları şu anda kendim için yazıyorum.

Bugün, geçmişte neler yazdığıma baktım, "vay be ne yıllarmış dedim..." sonra düşündüm de, güzel bir miras bırakmışım kendime. Bir günlük gibi yıllar geçtikçe değerlenen, bir dönemler neler yaptığımızın, yaşadığımızın göstergesi. İyi ki de zamanında açmışım bu siteyi. Ve tam 14 sene ayakta tutmuşum. Fırsat buldukça da yazmaya çalışacağım.

Bu arada beni hala takip ediyor musunuz bilmiyorum ama Raptor hala rap yapmaya devam ediyor :) Hemen hemen her sene bir kaç parça yapıyorum. Hatta 2020 yılı içerisinde, kaç senedir hayalini kurduğum 5. solo albümümü de çıkaracağım! Bu sefer söz ama :)) Geçmişte yaptığımız ve yakın zamanda yaptığım bir çok parçayı artık Spotify üzerinden de dinleyebilirsiniz. İlk 3 solo albümüm orada var fakat "Ben Senin..." albümünü bazı beatlerdeki telif problemi yüzünden yükleyemedim ama onu da yakında yayınlarım. Neyse, raptorap.com u da unutmamış olduk böylece. Dediğim gibi fırsat buldukça bir şeyler karalayacağım :) Eğer daha yakından takip etmek isterseniz sosyal medya hesaplarımı da buraya bırakıyorum. Sizleri çok öpüyorum, kendinize iyi bakın :)

 SPOTIFY  SPOTIFY: Raptor
 INSTAGRAM  INSTAGRAM: raptorap
 TWITTER  TWITTER: kirmizikep

Raptor

06.03.2020 05:53